Sprinter 313 me Hibobin - Rampe Hidraulike 750 Kg

Shitet nga: Mercedes 313 17 Krr 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Sprinter 313
2.2 Cdi
Viti 2001
Me hebobin 750kg
Webasto
KM 220 000
4 Goma thuaj se te reja
Rexhistrim deri 02.2018
Nuk eshte hipotek dhe perkthim i menjehershem

Ndrrim i mundshem me seri me te re me hibobin , shtoj pare

Per me shume info kontakto ne 044 102 633

Tag: T5,Vito,Sprintet,Lt,Kombi,Caddy,Kamjonet,T4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim