Syzet per shlep apo karrotrec

Shitet nga: mikstrade 10 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kjo paisje esht e montuar ne shlep 814
Posedoj edhe
4 kapset e gomave
Funkcionojn mir per me shum info ne tel
Prej 08:00-18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim