Valaki DELMAG 600 kg isapo ka adhur CH

Shitet nga: florim 25 Mar 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina ndërtimi
Valaki Delmag
Dizell
Marka zvicrane
Hec Paran Dhe Mrapan
Marke ZVICRANE
Valaki ne gjendje te mir 0041 79 560 54 57
isapo ka adhur prej Zvicre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim