Golldon Gulldon Kultivator 509

Shitet nga: Emri Mbiemri 12 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori i cili eshte ne gjendje shume te mire, dhe sapo i kemi be servis rreth 200 E.
Nuk ka pjese shtese vetem keto qe shihen ne foto, eshte Diesel.
Te interesuarit mund te vine ta shikojn dhe provojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim