Grabujat

Shitet nga: riza 18 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shiten grabujat ne gjendje shum te mire, grabujat kan qene te tomovinkoviqit por jan te punuara per 539 , 533 si dhe massey ferguson .
Grabujat i kan te gjith rremat e ri te vendosur si dhe jane mjaft funksionale dhe shum te pershtatshme per keta traktora. kontakto ne tel per me teper ose viber.
Verejtje:
Bej edhe nderrim me ndonje sen qe me konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim