Taniraq

Shitet nga: Meti 23 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Tanitaqi esht ne gjendje shum te mir pune ka 28 tanira dhe shum i rujten per me shum info kontakto ne nr 049-684-627 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim