Imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore

Shitet nga: 31 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore 🚜🚜
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim