Rakovic 60

Shitet nga: alban 18 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
shitet rakovica 60 esht shum e rujtme ashtu siq shifet esht ne gjendje te rregullt ka dokumenta ka edhe kabinen me krilla tjera arsya e shitjes esht se po me nevoiten paret mund te vini dhe ta shikoni vet bejm diskutime ju mirpresim blers serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim