Taniraq

Shitet nga: Meti 20 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Tanitaqi esht ne gjendje shum te mir pune ka 28 tanira dhe shum i rujten per me shum info kontakto ne nr 044-997-601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim