kombaj

Shitet nga: Sali 06 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes kombajn
viti i prodhimit 1992, ne pun ka fille ne 1994
1,600 or pune

Nr. i kontaktik dhe ne viber +49 175 8663635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim