Pjesë për kavasaki 1100

Shitet nga: qema 02 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjesë për kawasaki 1100 vp 1998 të .anësoret me drita signalizuese, radiatori me flutur,distributori, motorrina, bobina, pompa e benzinës, gjunda, senzori, pasqyrja e majt' elektronikat dhe rrotat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim