Blejm Vetura nga 2002deri2014 Cash💶

Shitet nga: VETURA VITIT 2000 DERI 2010 PA DHE ME DOGAN Sot 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR   9 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: TT / Audi
Modeli: TT
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE AKSIDENTI DHE VETURA
VW GOLF 4-5-6 Benzin ose dizell
MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012
BMW 320 330 525 530 535 Benzin ose Dizel 2004-2007
AUDI A3 A4 A5 A6 A7 A8 Benzin ose Dizel 2004--2012

Dergoni Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur Tani

Nr.KONTAKTUES : Call +38649300273 /////////044865125

Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim