Fiat Multipla 1.9

Shitet nga: Haki 22 Maj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
Fiat Multipla 1.9 eshte ne gjendje te rregullt i sapoardhur nga Zvicra, 6 ulese, sensor per ecje mrapa. Korp, llamell dhe llagera te sapo ndrruar.
hala nuk i ka 100 Km me ket llamell klim ABS
Pres blers serioz
Qmimi 1200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim