Fiat Multipla

Shitet nga: Haki 22 Maj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
Fiat Multipla 1.9.JTI dizel i nga Zvicra, ne gjendje te rregullt.6 ulse klim ABS cenzora
edhe nji njoftim nese gjej blers serioz per kto dy makina njera 2004 dhe tjetra 2000 jap nji qmim shum te volitshem Makina e vitit 2000 ne januar ja kam ndrrue llamellen korp dhe llager ende nuk i ka 100 Km me ket llamell pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim