Mitsubishi colt 1.3 viti 1990

Shitet nga: qamili 25 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Colt
shes veturen mitsubishi colt 1.3 ,asht kerr ekonomik me shpenzime shum te vogla dhe asht ne gjendje shum te mir asht i ardhun qe 3 dit ne ks ,mundeni me prov qysht te doni,per me shum ne tel 044220339.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim