Porsche

Shitet nga: 08 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Cayenne
Shes porsche cayenne me dogan dhe regjistrim 1 vit vetura osht full extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim