VW Caddy ndrrim me vetur

Shitet nga: Sezai 29 Krr 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   2 100 EUR

Komuna: Gjakovë
shes pickup caddy 1.4 benzin viti prodhimit 2000 170.000 km eshte shum i rujtun ne gjendje te mir ndrrim dhe me ndonje vetur regjistrim 1 vit per info viber: tel. 044924102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim