VW Sharan -99

Shitet nga: Malë 26 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet vetura VW Sharan e vitit 1999, dizell, automat, 210.000 km, 7 ulese, klimatronik e shum gjera tjera ekstra te cilat mund ti shifni edhe ne fotot ketu.

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e regjistruar.

Mundesi nderrimi.

Çmimi 3500 Euro vlen per bleresit me para ne dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim