VW Touran 2.0 2004

Shitet nga: Ali 07 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
VW Touran 2.0 2004 T(DI te Kuqe) Automatik. Ka Bordcomputer edhe Navi siq shihet dhe ne foto , eshte me 7 ulese Regjistrim deri nMuajin 12 2015
ndrrim i mundshem me ndonje Vetur tjeter

Mund te kontaktoni ne : 045287111 ose viber +37745287111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim