Volvo V40 1.9 D -01

Shitet nga: FK 27 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
Volvo V40 1.9 D nga Gjermania!
Shes Makinen Volvo 1.9 Dizel i po sa ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire.
Motori: 1900 Kubik / 115 Kual Fuqi
Djegja: Dizell
Dyr: 4/5 Türen
Hargjimi i Naftes jasht Qytetit: 5,4 l/100 km
Hargjimi i Naftes jasht ne Qytetit: 6,5 l/100 km
Kraftstoffverbr. außerorts: ca. 4,3 l/100 km
CO2-Emissionen komb.: ca. 142 g/km
Klasifikimi: Euro3 / Gjelbert
Shikimi Teknik ne Gjermani: I po sa bere
Ngjyra: Metalik/Sermit


Ekstrat
• CD-Player me Navigacion
• 4 Dritaret Elektr#
• AirCondicion (me Klime)
• Volan Servo
• Tuner/Radio
• Mbyllje Centrale
• ABS
• Airbag (perpara dhe anash)
• Elektronik kundra vjedhjes
Tjerat Ekstra:
Ngrohje te Karrigave, Klime, Radio/CD me Navigation, 2 Pasqyre Elektrike
Mates i Temperatures, dhe te tjra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim