Agregat dhe Schweis Aparat

Shitet nga: Lazer 29 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Apatat te Sadimit dhe Gjenerator
Schweis Aparat & Agregat 4.5 KW d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim