Frez Maqin

Shitet nga: Lazer 29 Sht 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Frezen per dhenjen e Metalit e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim