Frez te Metalit

Shitet nga: Lazer 24 Nën 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Frezen per dhenjen e Metalit e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim