Gjenerator dhe Aparat per Sadim

Shitet nga: Lazer 24 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Apatat te Sadimit dhe Gjenerator
Schweis Aparat & Agregat 4.5 KW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim