Makin per prodhimin e mrezhave

Shitet nga: Shpend 05 Dhj 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   8 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina eshte e re , makina i ben te gjitha funksionet nga fillimi e deri tek mbarimi dhe finalizimi i rrjeteve per rrethim, at me tel te zinktuar dhe me tel te plastifikuar. Eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte e tipit Automatike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim