Makina për qese letre

Shitet nga: Ardian 07 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina për qese letre të formateve të ndryshme së paku 9 formate.
180-220 copa për minutë
shumë pak e përdorur
Është në gjendje të rregullt!
Me dy ngjyra me mundësi të shtimit!
Bashkëngjitur edhe cilindrat, skijet si dhe vinçin!
Arsyet e shitjes janë për shkak të kohës dhe profilizimit në diçka tjetër!
Makina edhe mund të ndërrohet me vetura ose diçka tjetër!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim