Makina per prodhimin e qeseve te letres....viber..

Shitet nga: ardi 29 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim makinën për prodhimin e qeseve të letrës me çmim të volitshëm, makina është në gjendje të rregullt, me pjesët përcjellëse për disa dimensione, të hamburgerit, për sandwich, për mantija, për bukë, etj.Dimensionet e makinës janë 6.5 m x 1.5 Për më tepër ju lutem të na kontaktoni në email adresë: akurhasani@gmail.com (Gjakovë) dhe fisifisi3@hotmail.com (Prishtinë), Për më tepër mos hezitoni të na kontaktoni nëpërmes email adresës dhe numri kontaktues 049218984 , 044246969 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim