Mengele 2 Copa

Shitet nga: Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
1 x Mengele e pa perdorur ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun e ardhur nga Zvicrra

1 x Mengele e Perdorur ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun e ardhur nga Zvicrra

Qmimi per Cop 120.- Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim