Mengele Rrotolluse

Shitet nga: Lazer 30 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Mengele Rrotolluese ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun e ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim