PER MISHTORE DHE PER FURRA BUKE ETJ.

Shitet nga: abazi 11 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes tegjitha llojet e maqivane per mishtore dhe furr buke te importuara nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim