Laminat

Shitet nga: BEHARI DOORS - Laminat 17 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Laminat struktural me trashesi 13mm, i rezistueshem edhe ndaj gervishtjeve me te forta, izolues i mire per nxehtesi dhe zhurme dhe rezistent ndaj djegjes.

Na vizitoni në rrugen Tranzite-Tirana ne Gjakovë në afërsi të Kompanive të Sigurimeve, tek RognerGrill.
Me kontaktoni ne 049128779. apo ne Viber:+38649128779.

Kemi dhe Dyer te Dhomave, Dyer Garazhe Automatike, Dyer te Blinduara http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1520114 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim