"Skele me qera" 1€ - m2

Shitet nga: B.B 20 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
JAP SKELE ME QERA

Jap skele me qera 1m' vetem 1€
Bejm montimin dhe qmontimin e tyre
Skelet jan shum te mira posedoj 2500m2
Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten
Skelet i jap per 3 jav d.m.th 21 dit me qit qmim.

Per kontakt +37744 581 781 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim