Der per oborr e hekurit

Shitet nga: dyr te hekurit per oborr 03 Gsh 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten dyr nga hekuri per oborr dimenzioni 2,50lartesia me 2.80 gjonsia . Jon te perdorura. Po jon te forta

Inf ne tel. Dhe viber 044.129
189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim