Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Arton 15 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjakovë
Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus
-Gjitha Dimenzionet e mundshme:
-Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme
-80x140 =85 Euro me Roleta 130 Euro
-80x210=140 Euro me Roleta 190 Euro dyer te ballkonit
-80x120=80 Euro me Roleta 125 Euro
-80x210=130 Euro
-Me material 8cm trashësia me 3 Diktuna Me prodhimet tona japim Garancion 10 vjeqar me shkrim
Kjo ofertë është zbritje sezonale me sasi të limituar
Transporti dhe Montimi ne tërë Kosoven gratis
Kontakti : 044-381-154,po ashtu mundësia është edhe me Viber pas ores : 18:00
Gjindemi ne Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim