Dyer dhe dritare standarte 70€ 045327459

Shitet nga: Labinot Dje 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet
te gjitha kto jan me gum e brava
dera standarte 90X200 70€
der dhome 70€
der banjo 60€
der druri 80€
der me llajsne me goja 100€
dera e hymjes 120€
dera per banjo 60€
dritaret 15€ - 35€
Tel.049200094. viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim