Izolim zvicerran

Shitet nga: Hidroizolimi luani Dje 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Bejm hidro dhe termoizolimin e terasave ballkonave bodrumave pishinave me materjal zvicerran sika me garancion 20 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim