Pelet dhe briket

Shitet nga: xhevdet 03 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet pelet dhe briket i cilesise se larte dhe ekologjik
ne paketim plastik 15kg

tel.044 168230
044275655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim