Servisi pë mirëmbajtjen e Dyerve dhe Dritareve

Shitet nga: Atdhe 20 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjakovë
-Servisi per mirëmbajtjen e Dyerve dhe Dritareve ne mënyrë Profesionale.
-Ata që kanë probleme me sistem të mbylljes se Dyerve dhe Dritare..mund të na kontaktojn
-Tel:044-584-740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim