Qilim

Shitet nga: Jeta 10 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Qilimi eshte i paperdorur dhe i ruajtur me kujdes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim