Der e hymjes dhe dritare

Shitet nga: Dritare 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 10 dritare per shtepi dritaret 15e me qmim te volitshem 045533908 +37745533908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim