Dyer per Dhoma Viber - +37745327459

Shitet nga: Labinot Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare nga druri me te gjith dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim