Dyer per dhoma viber +37744933548

Shitet nga: burim 22 Maj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dritare nga druri me qmime shum te lira prej 60 deri 100euro tel viber +37744933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim