Dyer per shtepi me qmime te lira

Shitet nga: arjanit 22 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare nga druri dyer 90x200 70ero dera me llasnje me goja 80ero dera e drurit 90ero dera e hymjes 100ero dritare 80x140 35€ 80x120 35€ ju do i besoni punes ton profesionale per me shum na kontaktoni 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim