Dyer te Dhomave

Shitet nga: SHPETA 19 Jan 06:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer dhe dritare me dimenzone te ndryshme. viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim