Dyr te hekurit per oborr

Shitet nga: dyr te hekurit per oborr 15 Gsh 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dyrt e oborrit me dimenzione 2.80 gjonsia, me 2.50 lartesia, shum te forta , qmimi me marreveshtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim