Kauqa modern

Shitet nga: Uran 09 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë

KAUQA MODERN 500 EURO

2*3
1*2
1*1 GJITHSEJT 4 JANE RRYP PRODHIM KOSOVAR SHUME TE MIRE PA I PARË NUK BESONI AS VET ........

KOMODINE MODERNE, po ashtu komodina osht prodhim vendor dhe qmimin e ka 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim