PRODHOJM DHOMA GJUMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Art-Dizajn 09 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e dhomave te fjetjes modele te reja me qmime speciale gjitha dhomat kan qmimet ne foto
dhomat jan me dyeshek ortopedik
porosit mundeni ti beni edhe per mes telefonit 0038649152077 viber. dhe
0037744152077 viber
E mail. arton49@hotmail.com
facebook artan shillova
Gjindemi ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim