Kuzhin e re prodhim i Vefa Dekor

Shitet nga: Viber +37744334562 02 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina prodhim i VEFA DEKOR, dimenzioni 2.25m /````2.65m .mund të ndahet dhe të bëhet e përshtatshme për vendin tuaj ,gjithashtu bën edhe për vende që jan pa kande drejt , e bëjmë edhe montimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim