3 ELISABETA Kauqa Klasik

Shitet nga: Artan 27 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 3 kauqa klasik Elizabeta te punuara enkas ne kete dizajn dhe material me depo poshte - jane ne gjendje shume te ruajtur dhe pak te perdoruara.

Cmimi 600 Eur - tre kauqat!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim