Garniture Elizabet

Shitet nga: Burim 11 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   510 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture Elizabet
Garnitura ka 4 treulësa, këndin dhe 1 dyulës. Siç shihet edhe ne foto njëri treulës edhe mund të hapet dhe perdoret edhe per fjetje.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim